מדיניות GPSPY תקשורת

לקוח יקר/ה,

כחנות ואתר סחר אלקטרוני מקצועי, אנו מחויבים לרמת השירות הגבוהה ביותר.

אנו מאמינים שאתם, כצרכנים שבוחרים לקנות אצלנו, מגיע לכם לקבל את חווית הקניה והשירות הטובה ביותר.

מתוך ניסיוננו ורצוננו לשמר את איכות המוצרים ורמת השירות כפי שעשינו עד היום אנו מתחייפים כלפיך בנושאים החשובים שלהלן

 איכות מוצרים

כלל המוצרים שלנו נבחנו, נבדקו ונוסו בשטח טרם פרסומם למכירה

אנו מתחייבים לאיכות המוצרים וביצועם כמופיע בפרסום

איכות אספקה

אנו מתחייבים על אספקה בטוחה כך שבכל רכישה שלך באמצעות האתר את/ה תקבל/י את המוצר שהזמנת. במידה ולא - אנו מתחייבים להחזר כספי מלא.

אצלנו העסקה בטוחה! אנחנו מתחייבים לאספקת המוצר או להחזר כספי מלא.

שביעות רצון מלאה

אנו פועלים על מנת להבטיח את שביעות הרצון המלאה שלך מהליך הרכישה באתר ומהמוצר עצמו.

כדי שתישאר מרוצה, אנחנו מתחייבים כי תוכל להחזיר את המוצר שרכשת בתוך 14 יום וכל פניה שלך אלינו תטופל תוך זמן קצר.

כולנו, בצוות המקצועי והשירות של GPSPY, נמצאים כאן בשבילך ונלווה אותך עד שתהיה מרוצה לחלוטין מהמוצר שרכשת. בכל קניה שלך באתר תוכל להיות בטוח שיהיה מי שיקשיב ויסייע.

שרות מתמשך למוצרים שרכשת

אנו זמינים לכל שאלה שלך בנוגע לאופן הפעלה טכנית של מוצרינו

אנו מתחייבים לספק מענה מקצועי ואדיב בכל שאלה אודות מוצרינו

שמירה על המידע האישי שלך

הביטחון המקסימאלי בקניה מקוונת, השקענו משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ושמירת הפרטיות, המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה.

העסקאות המתבצעות באתר מאובטחות בטכנולוגית SSL המאושרת ע"י חברות האשראי, וכל המידע בדבר פרטי החיוב שלך מוצפן.

הקניה ב-GPSPY - קניה בטוחה ודיסקרטית !

 

אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו בכל שאלה וצורך לפני הרכישה, במהלך הרכישה ולאחריה.

שעות פעילות :

י

 

 

אנו מאחלים לכם רכישה מהנה.
תקנון GPSPY תקשורת


אנו מברכים אותך על כניסתך לאתר

באתר מוצעים מגוון של מוצרי תקשורת בתחום המיגון ושירותים במחירים אטרקטיביים.

השימוש באתר זה הינו בכפוף להוראות התקנון כמפורט להלן.

 

 

1. הגדרות:

בתקנון זה, יהיה לכל מונח שבסעיף זה הפירוש הניתן בצדו להלן והוא כשאין כוונה אחרת משתמעת מתוכן העניין או מהקשר הדברים :

1.1. "האתר" – אתר האינטרנט הפועל בכתובת www.gpspy.co.il

 1.2. "מפעיל האתר" – gpspy  תקשורת

 1.3. "דף המכירה" – פרטי המכירה של המוצרים המוצעים למכירה באמצעות האתר.

 1.4. "מערכת ההזמנות"– מערכת מקוונת הפועלת באתר, ובאמצעותה רשאים המשתמשים (כהגדרתם להלן) לבצע רכישות של מוצרים.

 1.5. "פעולה" – כל פעולה המתבצעת לשם קניית מוצר/ים המוצעים למכירה באמצעות האתר, באמצעות מערכת ההזמנות.

 1.6. משתמש" ו/או " מזמין" – כל אדם הגולש ו/או הצופה באתר ו/או המזמין מוצרים ו/או שירותים באמצעות האתר ו/או משתמש בדרך אחרת באתר ו/או במידע המצוי בו.

 1.7. "שימוש באתר" – גלישה ו/או צפייה באתר ו/או הזמנת מוצרים באמצעות האתר ו/או באמצעות מערכת ההזמנות ו/או רכישת מוצרים ו/או שירותים באמצעות האתר.


2. כללי:

2.1. כל פעולה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. ביצוע רכישה באתר ייחשב כהסכמה לתנאים הכלולים בתקנון זה.

 2.2. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

 2.3. אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות אשר הותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על מפעילת האתר (להלן: "ההוראות"") למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה, במסגרת תקנון זה ו/או השימוש באתר אם במפורש ואם במשתמע.

 2.4. מפעיל האתר רשאי לעדכן את תנאי התקנון והוראותיו מעת לעת.

 2.5. אין לעשות באתר או במוצריו ו/או באמצעותו כל שימוש שלא כדין ולמטרות בלתי חוקיות.

 2.7. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני או בלתי חוקי.

 2.8. מפעיל האתר מצהיר בזאת כי אין ביכולת מפעיל האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות" בעת השימוש באתר. מפעיל האתר תהא רשאית להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי, ו/או זיכוי ו/או כל פיצוי אחר, בשל תקלות או הפסקות בשירות בעת השימוש באתר.

 2.9. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים באתר ו/או בקשר אליו הן של מפעיל האתר.

 2.10.מפעיל האתר אינו אחראי לתוכן מודעות ו/או "באנרים" ו/או כל חומר פרסומי אחר המופיע באתר, האחריות לכך חלה על המפרסמים בלבד.

 2.11.המשתמש מתחייב לפצות ו/או לשפות את מפעילת האתר בגין כל הוצאה ו/או נזק שייגרמו לה עקב הפרת הוראות תקנון זה.

 2.12.מובהר בזאת כי המוצרים ו/או השירותים המוצעים למכירה באתר, אינם מיוצרים על ידי מפעיל האתר. עם זאת, בכפוף להוראות כל דין, האחריות למכירת המוצרים ו/או השירותים אספקתם, מתן אחריות, מתן שירות וכדומה, מוטלת על מפעיל האתר באופן בלעדי ומוחלט.

 2.13. שמירת מידע והעברתו. למשתמש ידוע והוא מסכים בזאת כי כל מידע לגביו יישמר במאגרי המידע של מפעילת האתר.

 

3. תנאי השימוש באתר

רשאי להשתמש ולהזמין באתר כל אדם אשר יקיים את התנאים הבאים במצטבר :

3.1. תושב ישראל אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו חשבון בנק פעיל, תעודת זהות ו/או דרכון בתוקף.

 3.2. ברשותו ובבעלותו כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי בתוקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל כדין, ותקף ביום ביצוע הפעולה.

 3.3. כל שדות החובה המופיעים בטופס ההזמנה המצוי באתר, מולאו נאמנה על ידי המזמין, לרבות שמו המלא, שם המשתמש, כתובת תא הדואר האלקטרוני, כתובת מקום המגורים, מספר תעודת זהות ומספר טלפון.

 

4. הזמנת מוצרים ו/או שירותים:

4.1. כדי לרכוש מוצר בכל אחת משיטות המכירה באתר, כפי שיפורטו להלן יתבקש המזמין לספק מידע לצורך ביצוע העסקה כגון: כתובת, דוא"ל אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. מפעיל האתר ו/או מי מטעמו אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי המשתמש בהקלדת פרטי המזמין. מפעיל האתר לא יישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי המזמין לא יקלטו במערכת, ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמזמין להשתמש בשירותים, באמצעות האתר.

 4.2. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או כל דין.

 4.3. מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות לנקוט נגד מגישי פרטים כוזבים צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר, למפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או ממנהליו ו/או מי מטעמם.

 4.4. ככל ויחול שיבוש ו/או טעות חריגה וברורה על פניה, בתיאור המוצר ו/או השירות, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה מפעיל האתר רשאי לבטל את הרכישה מבלי שלמזמין תהא כל טענה עקב כך והמזמין לא יחויב בכל תשלום בגין רכישתו שבוטלה.

 4.5. אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא יהיה בידי מפעיל האתר להבטיח שהמוצרים יגיעו אל המזמין. במקרה שהמוצרים יחזרו לחנות מפעיל האתר, עקב פרטים מוטעים שמסר המזמין, יחויב המזמין בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

 4.6. העסקאות באתר מאובטחות בטכנולוגית SSL, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום אבטחת מידע. על ידי שימוש בטכנולוגיה זו המידע בדבר הפרטים האישיים בכלל ופרטי כרטיס האשראי בפרט, מוצפנים ומאובטחים, בכפוף לאמור בסעיף 7 להלן.

 4.7. המוצרים מוצעים למכירה בדרך של מכירות במחיר קבוע. להזמנה של כמות מוצרים וקבלת הנחת כמות יש ליצור קשר עם מפעיל האתר.

 

5. שיטות המכירה

5.1. מכירות במחיר קבוע

 5.1.1. בצדו של כל מוצר מופיע תיאור קצר ותמציתי של המוצר ומחירו של המוצר כפי שמוצע על ידי מפעיל האתר.

 5.1.2. המחיר של מוצר הינו מחיר כפי שמוצע על ידי מפעיל האתר. מחירים אלה אינם משקפים בהכרח את המחיר הנמוך ביותר בשוק, ובאחריות המזמין לבדוק ולערוך השוואת מחירים.

 5.1.3. בהתאם לתנאי המכירה המפורטים ביחס לכל מוצר יתכן ומחיר המוצר או השירות ייגזר מכמות התשלומים ובהתאם למפורט בתנאי המכירה.

 5.1.4. תנאי מכירה המפרטים את המכירה כ"מבצע בהנחה" מפרטים את אחוז ההנחה הניתן בזמן תקופת המבצע ויחול רק על המוצר שבמבצע. 

 

 6. תהליך רכישת מוצר:

6.1. לאחר שהמזמין  מילא טופס הזמנה, יתקבל אישור על כך במערכת ההזמנות של מפעיל האתר  . אישור זה מהווה אסמכתא להשלמת ההזמנה במערכת ההזמנות באתר (להלן: "אישור ההזמנה"). מובהר, כי המידע המופיע באישור ההזמנה הנו תמציתי ובכל מקרה תהא ההזמנה כפופה להוראות תקנון זה, ההנחיות באתר והתנאים המקובלים אצל מפעיל האתר בנוגע לביצוע הזמנות וביטולן. אישור ההזמנה יישלח למשתמש גם באמצעות הדואר אלקטרוני, ככל שנמסר על ידי המשתמש.

 6.2. רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי של המשתמש, אשר נמסר במועד ביצוע הפעולה בטופס ההזמנה, ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב רכישתו כברת ביצוע. לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי, יפעל מפעיל האתר בהליכי אספקת המוצרים אותם רכש המשתמש.

 6.3. באם חברת כרטיסי האשראי תסרב לתת אישור בנוגע להזמנה כלשהי, יהא מפעיל האתר רשאי לדחות את ההזמנה. מפעיל האתר יהא רשאי, אך אינו חייב, לתת לבעל הכרטיס הודעה בדבר סירובה של חברת כרטיסי האשראי לאשר את ההזמנה, ושהות להסדיר את מתן האישור בנוגע להזמנה על ידי חברת כרטיסי האשראי, עובר לדחיית ההזמנה על ידה.

 6.4. מובהר כי רק אישור בדבר ביצוע העסקה אשר התקבל בדואר האלקטרוני של המזמין, המכיל את פרטי ההזמנה יהוו אישור על קליטת ההזמנה. הרישום אשר נרשם במחשבי מפעיל האתר יהא ראיה לכאורה לנכונות ההזמנה .


 7. הגנת הפרטיות:

7.1. מפעיל האתר יהיה רשאי לשמור את הפרטים שיימסרו על ידי המזמין ומידע שיצטבר אודותיו ויהיה רשאי לעשות בו שימוש בכפוף להוראות כל דין.

 7.2. מפעיל האתר מבקש לציין כי הוא משתמש באתר באמצעים מקובלים של אבטחת מידע, אך על אף זאת אין ביכולתו לחסום ו/או למנוע בצורה ודאית ומוחלטת חדירה לא מורשית למאגרי המידע והמשתמש מוותר בזאת על כל תביעה ו/או טענה כנגד מפעיל האתר בעניין זה וזאת בתנאי שמפעיל האתר נקט באמצעים סבירים למנוע חדירה לא מורשית כאמור.

 7.3. מפעיל האתר יהיה רשאי לעשות שימוש בפרטי המזמין על מנת לבצע את משלוח המוצרים בלבד. מפעיל האתר לא יבצע שימוש בפרטי במזמין על מנת לעדכן את המשתמש בדבר מבצעים באתר ו/או בנוגע לשירותים נוספים המוצעים על ידי מפעיל האתר. מפעיל האתר לא יבצע שימוש במידע הנ"ל למטרות שיווקיות ו/או כחלק מנתונים סטטיסטיים שנאגרים על ידו לצרכי מפעיל האתר ולא יעביר הנתונים לצדדים שלישיים.  

7.4. המזמין מצהיר ומאשר כי יישלח אליו מידע אודות ההזמנה בלבד והוא מסכים לשליחתו אליו בדואר אלקטרוני ו/או בהודעת טקסט.

 

8. אספקת המוצרים:

8.1. אספקת המוצרים תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בדף ההזמנה של המוצר, בכפוף לביצוע התשלום כמפורט לעיל.

 8.2. זמני האספקה להם מפעיל האתר מתחייב מצוינים בפרטי כל מוצר ומוצר ובדף ההזמנה (להלן: "מועדי האספקה"). חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א' – ה', למעט ימי שישי, ערבי חג ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, מפעיל האתר יעשה כמיטב יכולתו להקדים את זמן האספקה. מובהר בזאת כי האתר עושה כל מאמץ במשלוח חבילות ב"דואר ישראל" על מנת להבטיח את האספקה בזמן אך אין ביכולת של מפעילת האתר להתחייב לכך והיא לא תישא בכל אחריות לאיחור או עיכוב בזמני האספקה מצד "דואר ישראל" הנובע משביתה ו/או טעות משלוח פנימית במרכז החלוקה. במקרים אלו יתאפשר ביטול עסקה ללא דמי ביטול.

 8.3. במועד מילוי פרטי ההזמנה יש לבחור באפשרות של אספקת המוצר באמצעות משלוח או בדרך של איסוף עצמי.  במקרה שהמזמין יבחר באפשרות לאיסוף עצמי, לא יחויב המזמין בדמי משלוח. לאחר ביצוע ההזמנה לא ניתן לשנות את בחירת אופן האספקה. מזמין אשר יבחר לאסוף את המוצר מחנות מפעיל האתר יתאם עם מפעיל האתר, באמצעות מספר הטלפון המופיע בעמוד המכירה של המוצר, את איסוף המוצר.

 8.4. המוצרים יסופקו לבית המזמין באמצעות שליחים ו/או באמצעות דואר ישראל לכתובת שמסר במהלך תהליך רישום ההצעה בזירת המכירות, אלא אם צוין אחרת. אספקת המוצרים ושליחתם תתבצע על פי הוראות תקנון זה. במקרה של הזמנת המוצרים לכתובת עסקית (חברה) יש לציין את שם מפעיל האתר ליד שם המזמין. במקרים בהם יחול שיבוש באספקת המוצר יתאפשר ביטול עסקה ללא דמי ביטול.

 8.5. אספקת המוצרים באמצעות שליחים הינה בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים, בהתאם למחיר דמי המשלוח שנקבע באתר ובכפוף לרשימת היישובים של הספקים בהן מתבצעת השליחות. משלוח ליישובים חריגים/ מרוחקים/ מעבר לקו הירוק, עשוי להיות כרוך בתשלום נוסף, לברור לחץ/י כאן. יודגש, משלוח באמצאות שליח עד הבית, יעשה למעט ביישובים קהילתיים, כפרים, קיבוצים וכיוצ"ב, בהם עשוי להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות היישוב ותתקבל הודעה על כך בבית הלקוח. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את שליחות המשלוח עד לב ית הלקוח, לרבות באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית ו/או תנאי מזג אוויר ו/או מצב העלול לסכן את חיי השליחים, יובהר העניין ללקוח על ידי מפעיל האתר ויימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. במקרים אלו יתאפשר ביטול עסקה ללא דמי ביטול.

 8.7. בעת אספקת המוצר, נדרשת נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ועליו להציג תעודת זהות ולחתום על גבי שובר ו/או תעודת משלוח כתנאי למסירת המוצר.

8.8 באספקת מוצר שיישלח למזמין בדרך של דואר חבילות רשום ייחשב מועד האספקה כזמן הגעת החבילה ליעדה לסניף הדואר של המזמין. באחריות המזמין ביצוע איסוף החבילה בהתאם לתנאי דואר ישראל. במקרה של חבילה שלא תימשך ותוחזר למפעיל האתר יחויב המזמין בעלות משלוחים ויוכל לבטל את ההזמנה. ביצוע משלוח נוסף יבוצע רק לאחר ביצוע תשלום משלוח נוסף.

 8.9 מפעיל האתר אינו מתחייב לפעולתו התקינה ו/או הרציפה של האתר ולא יהיה אחראי במקרה של תקלה באתר ו/או תקלה טכנית, לרבות במקרה בו לא ניתן יהיה להשתתף במבצע כתוצאה מתקלה כאמור. מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ו\או לבטל מכירה על פי שיקול דעתו באם יתברר לו שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כל שהוא כתוצאה מתקלה טכנית באתר.

8.10 הוראות התקנון מסדירות את תנאי מכירת מוצרים שבמבצע, והן ממצות את זכויות וחובות הצדדים. אם האמור בהוראות אלו אינו מקובל עליך, הנך מתבקש להימנע מביצוע הזמנה.


9. תקנון מבצע מוצר נוסף בחינם הנלווה למכירת מוצר בודד :

9.1.  זכאות מוצר נוסף בחינם הינה לכל מזמין אשר יזמין המוצר בתקופת המבצע. המבצע מוגבל לרכישה אחת לכל משתמש.

 9.2. מזמין אשר יהיה מעוניין לרכוש יותר ממוצר אחד שבמבצע יהא חייב לקבל על כך אישור ממפעיל האתר טרם ביצוע הרכישה הנוספת.  

9.3. "תקופת המבצע". מובהר בזאת כי תקופה תחשב כל עוד המוצר מפורסם באתר המפעיל כמסגרת מבצע. מפעיל האתר רשאי לסיים את תקופת המבצע בכל עת, ומכל סיבה שהיא, על פי שיקול דעתו הבלעדי וללא צורך במתן הודעה, להאריך או לקצר את משך הזמן בו יתקיים המבצע, לשנות את תנאיו או לבטל אותו לחלוטין, לשנות את הוראות התקנון מעת לעת לפי שיקול דעתו, ולא תעמוד לך ו/או לכל מי מטעמך כל טענה ו/או זכות כלפי מפעיל האתר.

9.4. למען הסר ספק, במקרה בו יתברר כי משתמש כבר ביצע רכישת מוצר שבמבצע באתר (בין אם באמצעות כתובת דוא"ל אחרת ו/או בשם אחר ו/או בכל דרך אחרת) ו/או בנסיבות בהן יתברר כי הלקוח מימש את המבצע יותר מפעם אחת, כי אז יהא מפעיל האתר רשאי למנוע את מימושו של המוצר הנוסף בחינם בפועל.

9.5.כל משתמש מאשר כי לא יעשה כל פעולה המהווה זיוף ו/או התחזות לאדם אחר ו/או התחזות ללקוח חדש ו/או שימוש בחשבון דוא"ל כפול ו/או שימוש בחשבון דוא"ל שאינו שלו ו/או כל פעולה אחרת שמטרתה קבלת ההטבה במרמה ו/או באופן בלתי הגון וכל פעולה כאמור תהווה עילה לפסילתו מזכאות לקבלת מוצר נוסף בחינם.


10. איסוף עצמי ומשלוח :

בכל מקרה של איסוף עצמי ע"י המזמין, מחויב המזמין לבדוק את התאמת המוצר ושלמותו במועד האיסוף. מובהר כי במקרים אלו לא תחול אחריות על נזקים כתוצאה מההובלה.

 

11. מחירים ותשלומים:

11.1.חיוב המזמין יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסר המזמין, במחיר הנקוב ובמספר התשלומים הנקובים בהזמנה, בתוספת הוצאות המשלוח, והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בעמוד ההזמנה של המוצר.

 11.2.מפעיל האתר יהיה רשאי לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף להזמנה שביצע המזמין הוא המחיר המפורסם בעמוד ההזמנה בעת השלמת תהליך ההזמנה.

 

12. ביטול רכישה והחזרת מוצרים:

12.1.המזמין רשאי לבטל את ההזמנה או לשנות אותה בדרכים המפורטות להלן בלבד:

 12.1.1. באמצעות שליחת הודעה במערכת ההודעות של האתר

 12.1.2. באמצעות שרות לקוחות בטלפון שמספרו 

 12.1.3. באמצעות תקשורת אלקטרונית/מייל לכתובת (להלן: "הודעת ביטול")

 12.2.תאריך הביטול/שינוי הקובע יהיה תאריך קבלת המייל במשרדי מפעיל האתר או מועד ביצוע שיחת הטלפון. במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום מנוחה בארץ או במידה והביטול יעשה לאחר השעה חמש, ייחשב יום הביטול מיום העבודה הראשון שלאחריו.

 12.3.ביטול הזמנה על ידי מזמין יהיה כפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו מכוחו ובהתאם לתנאים המפורטים להלן:

 123.1. המזמין רשאי לבטל הזמנה בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת תעודת המשלוח והחשבונית, לפי המאוחר מהם. בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש (כהגדרתם בחוק הגנת הצרכן), רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת הנכס או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף 14ג(ב), לפי העניין, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.

 12.3.2. יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ככל שהדבר אפשרי או סביר. לאחר מתן הודעת ביטול יהיה על המזמין להחזיר את המוצר לחנות מפעיל האתר או לחילופין, לבקש ממפעיל האתר שישלח שליח לביתו לאיסוף המוצר והחזרתו לספק. שליחות האיסוף תעשה ע"פ יכולתו של מפעיל האתר ובמימון נוסף ע"י המזמין.

 12.3.3. בכל מקרה של מתן הודעת ביטול כאמור מפעיל האתר יהא רשאי, אך אינו חייב, לחייב את המזמין בדמי ביטול בשיעור של 5% מערך ההזמנה או 100₪, לפי הנמוך מביניהם (לעיל ולהלן "דמי ביטול ")

 12.4.במקרה בו המוצרים אותם קיבל המזמין לא היו תקינים בעת קבלתם, לא יחויב המזמין בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבל המזמין מוצר פגום ולא תקין, יעשה כל מאמץ להציע לו להחליף את המוצר הפגום במוצר תקין. אם המזמין יקבל את ההצעה, ישלח אליו המוצר החדש לאחר החזרת המוצר הפגום. אם החליט המזמין לסרב להצעה, כספו יושב לו.

 12.5.לאחר שמפעיל האתר יקבל את פניית המזמין, יפעל מפעיל האתר כאמור לעיל, והמזמין יוכל לקבל את המוצר בשנית, במידה והמוצר יהיה במלאי. אם המוצר איננו במלאי יושב למשתמש כספו במלואו. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיפים 14 ג ו – 14ה לחוק הגנת הצרכן ו/או בתקנות.

 

13. אחריות:

13.1.מפעיל האתר אינו מייצר את המוצרים עם זאת אנו נושאים בכל האחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, ו/או לכל מצג שנעשה בדף המוצר והמכירות בכל הנוגע לפרטים האמורים. האחריות הינה בכל הנוגע למוצרים ו/או לאספקתם ו/או לאיכותם ו/או לטיבם ו/או לעמידותם ו/או לתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה האנגלית. מפעיל האתר לוקח על עצמו את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו, בכפוף לכל דין המורה אחרת.

13.2.תמונות/וידאו המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד. ייתכנו הפרשי גוונים בצבעים, בין תצלומי המוצרים המתפרסמים לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. ייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

 13.3.בשום מקרה לא תחול על מפעיל האתר ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי לנזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי, ו/או בגין כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש במוצר או בגין עיכוב בשימוש , באספקתם או באי אספקתם של המוצרים.

13.4.מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק במוצר אשר התקנתו התבצעה על ידי הלקוח.

 13.5.השירות בעמודי המכירות ניתן לשימוש כפי שהוא ("AS IS"). לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי מפעיל האתר ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיו ולדרישותיו.

 13.6.המשתמש מצהיר כי הוא יודע שמפעיל האתר נוקט בכל האמצעים המקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות ואבטחת המידע המצוי באתר, אולם עקב טיבעה של רשת האינטרנט ותקלות רשת ומחשבים יכולות להיות תקלות אשר אינן בשליטת מפעיל האתר ו/או הנובעות מכוח עליון, ומפעיל האתר ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מעובדיו ו/או מי מטעמו ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו בשל שימוש כלשהו באתר ו/או באם מידע כאמור יאבד ו/או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 13.7.המשתמש מתחייב לפצות ו/או לשפות את מפעיל האתר בגין כל הוצאה ו/או נזק שייגרמו לה עקב הפרת הוראות תקנון זה.

 

14. דין ושיפוט:

הדין החל על הזמנותיך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית המשפט המוסמך בתל אביב.


15. שאלות ובירורים:

לבירורים ולשאלות , ניתן לפנות אל שרות הלקוחות של GPSPY תקשורת באמצעות:

  • פנייה בכתב דרך האתר לחץ/י כאן ופנייתך תטופל בשעות הפעילות: בימים א'-ה' בין השעות 09:00 – 17:00.
  • טלפוני לטלפון   בימים א' - ו' בין השעות 20:00 - 08:00
  • דואר אלקטרוני   

שליחת דואר לכתובת : 

  

התקנון עודכן בתאריך 01.5.2018